Kariera w MDD

Unsere Firma wird von Menschen gemacht. Deswegen versuchen wir diejenigen Menschen auszuwählen, die die Arbeit nicht nur als Unterhaltquelle betrachten, sondern auch als Realisierung von Interessen und Hobbys.

• wir haben viel Spaß während des Teambuildings
• wir duzen uns
• wir treffen uns beim Kaffee
• …und feiern Erfolge mit einer Torte
• wir pendeln zusammen
• wir helfen Menschen in Not
• wir lernen Fremdsprachen

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Asystent Działu Projektów

Ort: Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• obsługa skrzynki mailowej
• zarządzanie przepływem informacji między działami
• przygotowywanie ofert dla klienta

OCZEKUJEMY

• znajomości obsługi komputera i programów Microsoft Office Word, Excel
• dodatkowym atutem jest znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop, pCon itp.)
• zaangażowania i dynamiki w działaniu
• dobrej komunikacji międzyludzkiej
• staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
• samodzielności w działaniu
• umiejętności pracy w grupie
• umiejętności pracy pod presją czasu

ZAPEWNIAMY

• umowę o pracę
• podstawowe narzędzia pracy
• pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w ciekawych projektach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. BHP

• realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
• prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych
• inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
• opracowanie raportów, podsumowań oraz dokumentacji powypadkowej
• tworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP
• uczestnictwo w opracowywaniu instrukcji stanowiskowych i kart ryzyka zawodowego
• prowadzenie obowiązującej dokumentacji BHP, przechowywanie jej zgodnie z uregulowaniami prawnymi oraz obsługa komputerowych programów BHP
• przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP oraz sporządzanie sprawozdań

OCZEKUJEMY

• wykształcenia wyższego kierunkowego
• aktualnych uprawnień BHP
• bardzo dobrej znajomości przepisów BHP
• minimum 2 letniego doświadczenia (doświadczenie w prowadzeniu spraw BHP w firmach produkcyjnych jest dodatkowym atutem)
• umiejętności organizacyjnych

ZAPEWNIAMY