Kariera w MDD

Notre société est formée par d’êtres humains. C'est pourquoi nous essayons de sélectionner des personnes qui considèrent le travail, non seulement comme une source de revenus, mais aussi comme une réalisation d'intérêts et de passe-temps personnels.

• nous passons de bons moments lors des réunions de team building
• nous nous appelons par notre prénom
• nous nous rencontrons autour du meilleur café
• ... et célébrons nos succès avec un gâteau
• nous faisons du covoiturage ensemble
• nous nous impliquons pour aider les personnes dans le besoin
• nous apprenons des langues étrangères

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Asystent Działu Projektów

endroit : Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• obsługa skrzynki mailowej
• zarządzanie przepływem informacji między działami
• przygotowywanie ofert dla klienta

OCZEKUJEMY

• znajomości obsługi komputera i programów Microsoft Office Word, Excel
• dodatkowym atutem jest znajomość programów graficznych (Corel, Photoshop, pCon itp.)
• zaangażowania i dynamiki w działaniu
• dobrej komunikacji międzyludzkiej
• staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
• samodzielności w działaniu
• umiejętności pracy w grupie
• umiejętności pracy pod presją czasu

ZAPEWNIAMY

• umowę o pracę
• podstawowe narzędzia pracy
• pracę w dynamicznym międzynarodowym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• udział w ciekawych projektach

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. BHP

• realizacja obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP
• prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych
• inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
• opracowanie raportów, podsumowań oraz dokumentacji powypadkowej
• tworzenie wewnętrznych procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP
• uczestnictwo w opracowywaniu instrukcji stanowiskowych i kart ryzyka zawodowego
• prowadzenie obowiązującej dokumentacji BHP, przechowywanie jej zgodnie z uregulowaniami prawnymi oraz obsługa komputerowych programów BHP
• przygotowywanie okresowych analiz stanu BHP oraz sporządzanie sprawozdań

OCZEKUJEMY

• wykształcenia wyższego kierunkowego
• aktualnych uprawnień BHP
• bardzo dobrej znajomości przepisów BHP
• minimum 2 letniego doświadczenia (doświadczenie w prowadzeniu spraw BHP w firmach produkcyjnych jest dodatkowym atutem)
• umiejętności organizacyjnych

ZAPEWNIAMY