Naše společnost je tvořena zaměstnanci, proto se snažíme vybrat lidi, pro které práce není jen zdrojem příjmů. Je to také realizace vlastních zájmů a vášní a především místa, kde se cítí dobře.

• bavíme se během integračních setkání
• tykáme si
• setkáváme se a pijeme nejlepší kávu
• a úspěchy slavíme u dortu
• dohromady jezdíme do práce
• jsme odhodláni pomoci potřebným
• učíme se cizí jazyky

Operatora wózka widłowego z podstawową znajomością komputera lub obsługi terminali magazynowych

miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• realizacja procesów produkcyjnych tj. dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji oraz między działami produkcji

OFERUJEMY:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• zaangażowania
• staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków • umiejętności pracy w grupie • dobrej organizacji pracy własnej

ZAPEWNIAMY:

• pracę w fabryce o stabilnej pozycji na rynku
• podstawowe narzędzia pracy
• przyjazne środowisko pracy • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Pracownik produkcji (również do przyuczenia) operator maszyn, montażysta, pakowacz, kompletator

WYMAGANIA:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• staranność w wykonywaniu obowiązków,
• dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie oparte na długofalowej współpracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego

Pracownik Tapicerni – operator maszyny do wylewania pianek, operator maszyny do laminowania tkanin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• realizacja procesów produkcyjnych tj.: obsługa maszyny do wylewania pianek, obsługa maszyny do laminowania tkanin

OCZEKUJEMY

• staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
• umiejętności pracy w grupie
• dobrej organizacji pracy własnej

ZAPEWNIAMY

• przyjazne środowisko pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.