Unsere Firma wird von Menschen gemacht. Deswegen versuchen wir diejenigen Menschen auszuwählen, die die Arbeit nicht nur als Unterhaltquelle betrachten, sondern auch als Realisierung von Interessen und Hobbys.

• wir haben viel Spaß während des Teambuildings
• wir duzen uns
• wir treffen uns beim Kaffee
• …und feiern Erfolge mit einer Torte
• wir pendeln zusammen
• wir helfen Menschen in Not
• wir lernen Fremdsprachen

Konstruktor

Ort: Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• sprawne przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działów produkcyjnych,
• nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi wyrobami,
• opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami,
• • terminowe wdrożenie projektów,

WYMAGANIA:
• wykształcenia minimum średniego technicznego, wskazanego dla branży – technologia drewna
• miele widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• wiedzy w konstruowaniu mebli
• bardzo dobrej znajomości zasad rzutowania i rysunku technicznego
• znajomości podstaw obróbki metalu
• umiejętności obsługi programu AutoCAD, MS Office
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• ciekawą, pełna wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• młody dynamiczny zespół,
• codzienne nowe, ciekawe wyzwania,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego.