Notre société est avant tout composée d’êtres humains. C'est pourquoi nous essayons de recruter des personnes qui considèrent le travail, non seulement comme une source de revenus, mais aussi comme une réalisation personnelle et une source d'intérêt.

• les réunions d'équipe sont l'occasion de partager un bon moment
• le prénom est d'usage avec l'ensemble de l'équipe
• nous nous retrouvons autour du meilleur café
• ... et célébrons nos succès autour d'un gâteau
• nous nous organisons pour covoiturer
• nous nous impliquons pour aider les personnes dans le besoin
• nous apprenons des langues étrangères, MDD est multiculturelle

Pomocnik operatora maszyn z podstawową znajomością komputera

endroit : Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• realizacja procesów produkcyjnych,

OFERUJEMY:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• zaangażowania
• staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków • umiejętności pracy w grupie • dobrej organizacji pracy własnej

ZAPEWNIAMY:

• pracę w fabryce o stabilnej pozycji na rynku
• podstawowe narzędzia pracy
• przyjazne środowisko pracy • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Operatora wózka widłowego z podstawową znajomością komputera lub obsługi terminali magazynowych

• realizacja procesów produkcyjnych tj. dostarczanie surowców i półproduktów na obszar produkcji oraz między działami produkcji

OFERUJEMY:

ZAPEWNIAMY:

Specjalista/Specjalistka ds. personalnych

• kompleksowa realizacja tematów kadrowych i płacowych, w tym:
  ‾ przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  ‾ zarządzanie systemem rekrutacyjnym i prowadzenie bazy danych CV
  ‾ współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, uczelniami wyższymi i Urzędami Pracy
  ‾ reprezentowanie firmy na Targach Pracy
  ‾ organizowanie programu praktyk i staży
  ‾ współpraca z ZUS, US, GUS, PFRON (sporządzanie deklaracji),
  ‾ nadzór i kontrola uprawnień i certyfikatów zawodowych wymaganych na stanowisku pracy, organizacja i kierowanie na wymagane szkolenia;
  ‾ nadzór nad aktualnością badań lekarskich, urlopów, szkoleń BHP i PPOŻ;
  ‾ przygotowywanie zestawień i statystyk dla Zarządu,

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac / personalnych
• znajomość Kodeksu Pracy i zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym,
• znajomości języka angielskiego,
• dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
• dobrej znajomości pakietu MS Office
• mile widziana znajomość programu Płatnik oraz systemu SAP,
• łatwości i otwartości w relacjach międzyludzkich i nawiązywaniu kontaktów

OFERUJEMY:

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• doskonalenie umiejętności językowych

Pracownik produkcji ( również do przyuczenia ) operator maszyn, montażysta, pakowacz, kompletator

WYMAGANIA:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• staranność w wykonywaniu obowiązków,
• dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie oparte na długofalowej współpracy,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego