Notre société est avant tout composée d’êtres humains. C'est pourquoi nous essayons de recruter des personnes qui considèrent le travail, non seulement comme une source de revenus, mais aussi comme une réalisation personnelle et une source d'intérêt.

• les réunions d'équipe sont l'occasion de partager un bon moment
• le prénom est d'usage avec l'ensemble de l'équipe
• nous nous retrouvons autour du meilleur café
• ... et célébrons nos succès autour d'un gâteau
• nous nous organisons pour covoiturer
• nous nous impliquons pour aider les personnes dans le besoin
• nous apprenons des langues étrangères, MDD est multiculturelle

Ślusarz narzędziowy

endroit : Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac ślusarskich warsztatowych,
• Dopasowywanie różnego rodzaju elementów względem siebie,
• Montaż i demontaż narzędzi, oprzyrządowania i urządzeń,
• Przeprowadzanie remontów i konserwacji narzędzi, oprzyrządowania i urządzeń,
• Udział w produkcji części zamiennych narzędzi, oprzyrządowania i urządzeń,
• Obróbka części mechanicznych,
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
• Zaangażowania w powierzone obowiązki,
• Staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków,
• Umiejętności pracy w zespole,
• Znajomości narzędzi ślusarskich,
• Umiejętności posługiwania się narzędziami ślusarskimi typu pilnik, szlifierka itp.,
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• Mile widziana znajomość budowy form wtryskowych, tłoczników, okrojników itp.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Podstawowe narzędzia pracy,
• Przyjazne środowisko pracy,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.