Notre société est formée par d’êtres humains. C'est pourquoi nous essayons de sélectionner des personnes qui considèrent le travail, non seulement comme une source de revenus, mais aussi comme une réalisation d'intérêts et de passe-temps personnels.

• nous passons de bons moments lors des réunions de team building
• nous nous appelons par notre prénom
• nous nous rencontrons autour du meilleur café
• ... et célébrons nos succès avec un gâteau
• nous faisons du covoiturage ensemble
• nous nous impliquons pour aider les personnes dans le besoin
• nous apprenons des langues étrangères

Konstruktor

endroit : Sępólno Krajeńskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• sprawne przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działów produkcyjnych,
• nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi wyrobami,
• opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami,
• • terminowe wdrożenie projektów,

WYMAGANIA:
• wykształcenia minimum średniego technicznego, wskazanego dla branży – technologia drewna
• miele widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• wiedzy w konstruowaniu mebli
• bardzo dobrej znajomości zasad rzutowania i rysunku technicznego
• znajomości podstaw obróbki metalu
• umiejętności obsługi programu AutoCAD, MS Office
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

• ciekawą, pełna wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• młody dynamiczny zespół,
• codzienne nowe, ciekawe wyzwania,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego.