2x must have dla MDD

28.05.2018

Produkty MDD zostały nagrodzone dwukrotnie! Statuetkę must have otrzymały kolekcje Grace projektu Krystiana Kowalskiego oraz New School projektu znanego zespołu projektowego Form Us With Love! New School to krzesła o nieograniczonych możliwościach, do dostosowania według potrzeb.  Linia Grace natomiast to sofa, fotel i dwa stoliki, ich zróżnicowane wykończenie zapewnia szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych.

Spośród 400 nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów. W tym roku w skład Rady weszli przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

„Dużym wyróżnieniem było już samo zauważenie kolekcji New School i Grace, ponieważ zostały one nominowane przez niezależną Radę Ekspertów. Nie są to pierwsze statuetki must have dla MDD, ale wyjątkowe z uwagi na niedawne pojawienie się obu kolekcji w ofercie. Podczas tegorocznych obrad, znak jakości must have został przyznany tylko 70 produktom.  Tym bardziej cieszy fakt, że to prestiżowe wyróżnienie otrzymały aż dwie kolekcje MDD. Grace i New School zostały docenione za komfort użytkowania i jakość wykonania”. – mówi Natalia Marciniak, Communications Manager w MDD.